KONTAKTY NA PSYCHOTERAPII 

Objednat schůzku přes kontaktní formulář

Přímý kontakt a adresa

Psychoterapie Hradec Králové
Mgr. Radka Brůnová

Lochenice 23, 503 02 

+420 736 190 725

radkabrunova@seznam.cz

Pokud právě nemohu vzít telefon, můžete mi zanechat též SMS. Obvykle ale volám zpět, jakmile je to možné.

Na e-maily a vyplněné kontaktní formuláře reaguji rovněž ihned, jakmile je to možné.

Pokud potřebujete již domluvenou schůzku zrušit, kontaktujte mě, prosím, co nejdříve můžete (také z toho důvodu, aby bylo možné uvolněný termín případně znovuobsadit jiným klientem.) - Prosím o respektování skutečnosti, že na každé, i první setkání, konám přípravy, přinejmenším časového a režimového charakteru, proto bych si přála včas předcházet propadlým termínům předem neodvolaných schůzek, kdy ještě po domluveném začátku terapie vůbec netuším, že nikdo nepřijde.

Psychoterapeutické poradenství je poskytováno na okraji Hradce Králové v obci Lochenice č.p. 23 (parkování před domem, popř. 2min chůze od zastávky MHD č. 15 nebo cca 10min chůze od vlakové zastávky).


Otevírací doba: dle domluvyČástečná uzavírka a omezení provozu v obci od 20. 3. 2023 do 10. 7. 2023


Ve výše uvedeném časovém rozmezí se místo konání psychoterapeutických sezení bude nacházet v dopravní uzavírce.

Možnosti příjezdu do obce a příchodu k domu v přijatelné dochozí vzdálenosti jsou dvě (viz plánek níže) + jedna trochu neoficiální:

1. Uzavřen pro vjezd do obce je přímý sjezd ze silnice HK-Jaroměř, k dispozici je sjezd přes Předměřice nad Labem; - tudy se v Lochenicích dostanete až po zátaras u konzumu Hruška, který je cca400m od domu; v této slepé ulici je možné zaparkovat, vyjma nově zřízené provizorní točny linky MHD č.15 vedle konzumu.

2. Druhou možností je příjezd do obce od Skaličky. Zátaras v tomto směru se nachází v Lochenicích u původní konečné zastávky linky MHD č.15, což je asi 150m od domu. Zaparkovat lze po celé délce slepé ulice a též na travnatých plochách v blízkosti vlakové zastávky.

3. Do Lochenic lze sjet z hlavní silnice na Jaroměř též těsně za farmou nacházející se za obcí ve směru na Jaroměř při této hlavní silnici. Zde je potřeba odbočit ne do brány farmy, ale o pár metrů za ní do ulice se zákazem vjezdu (s dodatkovou tabulkou). Touto silnicí sjedete z kopce, přejedete přes železniční trať a napojíte se na cyklostezku. Po ní se dáte doprava do obce, znovu přejedete trať a napojíte se na příjezdovou cestu od Skaličky a dáte se doprava. Zde je to dále jako v bodě č. 2 výše. K tomuto bodu zde poslední mapka níže.

-

Dopravní omezení, jak již z výše uvedeného vyplývá, se týká rovněž provozu linky č.15 MHD; - její poslední dvě zastávky, mezi kterými se dům nachází, jsou v době konání uzavírky zrušeny a konečnou i nástupní zastávkou je nově zastávka "Lochenice Konzum". Za tímto účelem je přesunuta i točna autobusu - viz plánek níže.

Z této nově zřízené konečné zastávky je to k domu asi 5min chůze (tj. stejně jako v bodě 1 výše).

-

Vlakové spojení zůstává bez omezení.

-Omlouvám se za komplikace;

děkuji Vám za pochopení; 

R. Brůnová© 2021 Psychoterapie Hradec Králové - Mgr. Radka Brůnová, radkabrunova@seznam.cz, 736190725
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!